اعلام زمان جانمایی مجدد در گروه محصولات و سالنهای جدید در نظر گرفته شده

امروز یکشنبه ۱۳ مردادماه، بر اساس برنامه قبلی قرار بود که همه گروهها به جز گروه کالایی محصولات که قبلا جانمایی شان را انجام داده بودند، جانمایی غرفه هایشان را انجام دهند. اما وقتی نوبت به گروه ماشین آلات رسید، به دلایلی که فعلا قصد پرداختن به آن را نداریم، اینکار به روزهای آتی موکول شد. ضمن اینکه در انتهای روز هم، زمان جانمایی برای شرکتهایی که جزو گروه کالایی محصولات بودند و یکشنبه گذشته فضای کافی برای آنها وجود نداشت به همراه سالن های جدیدی که برای غرفه هایشان در نظر گرفته شده است، اعلام شد. گزارش مختصری از آنچه امروز در ارتباط با ایران پلاست گذشت، را مطالعه فرمایید. 

به گزارش صنایع پلاستیک، امروز یکشنبه ۱۳ مردادماه قرار بود بر اساس برنامه قبلی جانمایی همه گروه های کالایی به جز گروه محصولات ساخته شده و نیم ساخته انجام شود.(جانمایی گروه محصولات قبلا انجام شده بود.)  متاسفانه، بنا به دلایلی که هنوز بر ما روشن نیست، کار جانمایی غرفه ها برای گروه کالایی ماشین آلات، صورت نگرفت و به زمان دیگری موکول شد. در صورت لزوم و عدم شفاف سازی  گمانه زنی ها خود را در این ارتباط با شما مخاطبان گرامی، به اشتراک خواهیم گذارد اما در این مطلب تنها گزارشی مختصر از آنچه امروز گذشت را ارایه می کنیم.

جانمایی ماشین سازان؛ شاید وقتی دیگر

به گزارش تلگرام نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، ساعت ۱۱ صبح جانمایی گروههای کالایی مواد اولیه و خدمات مهندسی صورت پذیرفت. به گفته منبع مذکور«جانمایی به شکل فوق العاده سریع در گروه کالایی مواد اولیه و خدمات فنی مهندسی انجام شد و کل فضاهای موجود در عرض ۲ دقیقه پر شد.»

مطالب مرتبط

همچنین جانمایی گروه مستربچ و کامپاند هم امروز انجام گرفت. اما وقتی نوبت به جانمایی گروه ماشین آلات رسید، اعلام شد که زمان جانمایی غرفه های این گروه به روز دیگری موکول شده است. ستاد اجرایی نمایشگاه ایران پلاست سیزدهم با انتشار اطلاعیه شماره یازده در این مورد اعلام داشت که:

«مشارکت کنندگان محترم به اطلاع می رساند زمان جانمایی در گروه ماشین آلات به وقت دیگری موکول شده است. زمان جانمایی به زودی اعلام می شود.»

اعلام زمان جانمایی مجدد در گروه محصولات

سه شنبه هفته گذشته ۸ مردادماه ساعت ۱۱ ظهر، تنها گروه کالایی که اقدام به جانمایی غرفه های خود کردند، گروه محصولات ساخته شده و نیم ساخته بودند که متاسفانه با وجود در نظر گرفتن چند سالن برای این گروه، تعداد زیادی از علاقمندان در تماس با ما اعلام کردند که به آنها فضایی نرسیده است.

حالا ستاد اجرایی نمایشگاه در اطلاعیه شماره ۱۲ خود، اعلام کرده است که جاماندگان این گروه کالایی از جانمایی در سه شنبه گذشته به علت کمبود جا، سه شنبه جاری (پس فردا) ۱۵ مرداد می توانند، اقدام به جانمایی غرفه مورد نظر خود نمایند. در این اطلاعیه آمده است:

« مشارکت کنندگان محترم گروه محصولات پیش ساخته و ساخته شده، به اطلاع می رساند سالن های جدید ۵ و طبقه همکف سالن ۴۱ به علاوه فضاهای موجود در سالن های میلاد، خلیج فارس و ۴۰ برای جانمایی مجدد آماده شده است. هم اکنون نقشه این سالنها در پنل کاربری شما قابل مشاهده است.ضمنا جانمایی مجدد در این گروه کالایی روز سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۱ صبح انجام می شود.»

تصویر مطلب از گروه تلگرامی ایران پلاست برگرفته شده است.

مفهومی تازه برای کابین هواپیما

کلاه ایمنی عایق صدا ساخته شده از کامپوزیت فایبرگلاس

تزريق پليمر جهت ازدياد برداشت نفت

تولید سوخت اتومبیل از فیلم های پلیمری

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.