دو میلیون تومان جایزه نقدی + جوایز دیگر برای تصاویر نمایشگاه ایران پلاست

دو میلیون تومان جایزه نقدی + جوایز دیگر برای تصاویر نمایشگاه ایران پلاست

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

Quarter Gold

جایزه اول؛

به دلیل قرار داده شدن فضایی جهت بیان خزعبلات عده ای افراد مجعول و/یا ناآگاه علیه صداقت و فعالیت ماهنامه صنایع پلاستیک و کارکنان آن در جریان انتشار کتاب نمایشگاه ایران پلاست، توسط یک سایت فاقد اخلاق و مسوولیت حرفه ای آن هم از طریق تغییر مفاهیم یک گفتگوی وایبری مدیر نمایشگاه ایران پلاست و تنظیم دوپهلوی این گفتگو، بی آنکه برای یافتن اطلاعات صحیح حتا با خود ما تماسی بگیرند، که نتیجه اش تجاوز به حریم اخلاقی مدیر و کارکنان این ماهنامه بوده است، ماهنامه صنایع پلاستیک مبلغ 2 میلیون تومان جایزه برای ارسال تصویری که بتواند تا حدودی به وضوح نشان دهنده ی تصویر فروشندگان غیر مجاز کتاب های مسروقه نمایشگاه ایران پلاست در سالن هایی غیر از سالن 38 در تمام روزهای نمایشگاه، سالن میلاد در روزهای دوم و سوم و سالن 8 و9 در روزهای چهارم و پنجم باشد، به عنوان جایزه نقدی برای عکاس آن تعیین کرده است، تا از این طریق بتواند وضعیت فجیع عرضه کتاب های نمایشگاهی در مرکز نمایشگاهی تهران را دست کم به خوانندگان خود، مدیریت محترم نمایشگاه و مدیریت این مرکز نمایشگاهی نشان دهد. البته به رغم وقوع جرایم واقعا قابل اثبات رسانه ای از طریق انتشار این مطالب که توسط دفتر حقوقی ماهنامه ثبت شده است، مسوول دفتر حقوقی ماهنامه قول داده است که به دلیل اعتقاد شخصی و تاکید مدیر ماهنامه از عدم طرح شکایت از رسانه ها، هرگز از این تصاویر جهت طرح هیچ نوع شکایتی استفاده نکرده و حتا به نام عکاس آن هم اشاره ای نکند.

لازم به توضیح است که چون می دانیم قرار نبوده کسی از فروشندگان کتاب نمایشگاه تصویربرداری کند (به جز تصویربرداران ماهنامه که تصاویری از آنها هم در خبرهای ماهنامه به چاپ سپرده شده) و شانس یافتن چنین تصاویری اندک است، اما چون این احتمال هم وجود دارد که چنین تصویری در گوشه و کنار سایر تصاویر عمومی که بازدیدکنندگان نمایشگاه برداشته اند، به صورت اتفاقی وجود داشته باشد، در نتیجه امید به یافتن آن داریم.

Quarter Gold

جایزه دوم؛
 علاوه بر جایزه نقدی فوق، ماهنامه صنایع پلاستیک تعداد 3 ربع سکه بهار آزادی هم برای کسانی که ضمن معرفی مستند خود یک گواهی خرید و یا تاییدیه خرید کتاب نمایشگاه سال جاری از سالن هایی غیر از موارد بالا ارایه نمایند، تعیین کرده است.

 امید که با انجام این تلاش بازهم بتوانیم در اصلاح جامعه ای که در آن زندگی می کنیم، گامی کوچک اما موثر برداریم.

نظرات  

# زمانی 1393-08-02 13:27
تا کی می خوای تو توهم و هپروت زندگی کنی پیرمرد کودن؟؟؟
**********
تا کی تو توهم می خواهی زندگی کنی پیرد مرد کودن؟؟؟؟
*****
خواهر یا برادر گرامی. از این اظهارنظر چندمین باره شما سپاسگزارم. نصیحتم به شما عزیز اینست که به جای نشستن در تاریکی و زیر پوشش به دیگران اهانت کردن و همانند بنی صدر فراری با ابروی برداشته و آرایش زنانه و فرار از واقعیات از راه دور فحاشی و اهانت کردن، مثل یک انسانی که دست کم خودش برای خودش ارج و شان و شخصیتی قایل است، زحمت بکشید و بلند شوید بیایید دفتر این ماهنامه و هرآنچه در دل دارید، حضورا تخلیه کنید و بروید. این نوع اقدامات، بنده را خیلی بیشتر از آنچه تصور کنید، برای همین توهماتی که فرموده اید، مطمئن تر می سازد. اگر شما هم یکی از همان فروشندگان بوده اید، اشکالی ندارد، حلال است، اما باور کنید این نوع اهانتها که می بینید منتشرش کرده ام نمی تواند مرا از ادامه راهم و مبارزه با فسادی که در بخش مطبوعات این صنعت راه انداخته اید، ذره ای دلسرد کند. بلند شو برادر، بلند شو و برای خودت ارزش قایل باش و بیا و هرچه دل تنگت می خواهد حضورا و در روی خودم بگو. ارایه یک اسم فرضی و ارایه یک آدرس ایمیل فرضی تر نشان می دهد که تا چه چه حد هنوز هم شما و امثال شما و باند شما از همین "پیرمرد کودن" که چندی قبل هم نوشته بودید "خرفت و خزعبلات گو" ترسان و هراسناک هستید. بلند شو بیا برادر و یا اگر بانویی هستید محترمه، بلند شوید و با یکی از اولیای خود تشریف بیاورید و بازهم هرچه دلتان می خواهد حضوری بفرمایید، خیلی آبرومندانه تر خواهد بود.
موفق باشید خواهر یا برادر گرامی
احمد علی ساعت نیا
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول
# زمانی 1393-08-02 13:26
تا کی تو توهم می خواهی زندگی کنی پیرد مرد کودن؟؟؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول کردن | نقل قول

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers