درخواست اصلاح دوباره فهرست توانمندی های داخلی صنعت پلاستیک توسط انجمن لوله و اتصالات PVC

درخواست اصلاح دوباره فهرست توانمندی های داخلی صنعت پلاستیک توسط انجمن لوله و اتصالات PVC

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
برای مشاهده تصویر نامه در اندازه ی واقعی، روی آن کلیک کنید.
 انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی با ارسال نامه ای به مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار اصلاح دوباره ی توانمدهای صنعت پلاستیک ایران در بخش لوله و اتصالات پی وی سی شدند. این دومین باریست که این لیست، مورد اعتراض انجمن مذکور قرار می گیرد و انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی معتقدست که این لیست مبین حقیقت پتانسیل کشور در این حیطه نیست.

به گزارش وبسایت ماهنامه صنایع پلاستیک به نقل از روابط عمومی انجمن لوله و اتصالات پی وی سی، فرزانه خرمیان دبیر انجمن در نامه ای خطاب به پروین نباتی مدیر کل صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صنعت، خواستار اصلاح فهرست توانمندی های صنعت پلاستیک شد.

لازم به ذکر است پس از انتشار نسخه اولیه فهرست توانمندی های صنعت پلاستیک، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای به این فهرست اعتراض و خواهان اصلاح و یا ابطال آن شد.

پس از آن اعتراض اولیه که در آن، انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات PVC تنها هم نبود و سایر تشکل ها نیز به آن ایرادات کلی و اساسی داشتند، بار دیگر فهرستی دیگر از توانمندی های داخلی محصولات لاستیکی و پلاستیکی توسط دفتر صنایع شیمایی و سلولزی منتشر شد که این بار اگر چه به اسامی شرکت های توانمند اضافه شده بود؛ اما همچنان فهرست دارای نواقص و ایرادهای بسیار است.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی در نامه ای دیگر خواستار اصلاح این فهرست شد که تصویر نامه را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

انجمن تولیدکنندگان لوله و اتصالات پی وی سی مدعی است، هم به صورت دستی و هم از طریق ایمیل سی دی و فایلهای حاوی اطلاعات اعضای خود را به دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی رسانده است، اما متاسفانه به هر دلیلی تغییرات مورد نظر این انجمن در لیست توانمندهای لوله و اتصالات پی وی سی رخ نداده است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers