آغاز توزیع شماره 336 ماهنامه صنایع پلاستیک

آغاز توزیع شماره 336 ماهنامه صنایع پلاستیک

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

ماهنامه شماره 336 صنایع پلاستیک، امروز جهت توزیع به پست سپرده شد. این شماره از ماهنامه ی صنایع پلاستیک، در بخش پرونده موضوع لوله و پروفایل را دنبال و واکاوی می کند. در این بخش شما می توانید مقالاتی با عناوین "لوله های پلی اتیلن؛ معایب و محاسن"؛"چرا لوله های دو جداره کاروگیت"؛"مصلای بزرگ اصفهان؛ بهره مند از فناوری روز جهان"؛"اکستروژن لوله و پروفایل پی وی سی " از سری مقالات رفع عیب ؛"لوله های پلاستیک؛ استانداردها" را مطالعه نمایید. 

سخن مدیر مسوول تحت عنوان "ماله کشی" و سخن سردبیر تحت عنوان " چرخه ی معیوب ملی گرایی" به معضلات کلان کشور و صنعت پلاستیک خاصه بحث مواد اولیه پرداخته اند.

مطلب " ضیافتی به بزرگی بزرگان" که طرح روی جلد این شماره از ماهنامه را به خود اختصاص داده است، گزارش مشروحی است از «شب تجلیل از دو پیشکسوت صنعت پلاستیک» آقایان ظهراب بغوزیان و مهندس احمدعلی ساعت نیا.

مصاحبه ای با آقای مهندس چاووشی مدیرعامل شرکت البرز ماشین جی، به مناسبت صادرات اکسترودر به روسیه و آسیای میانه انجام شده است که در این شماره مطالعه خواهید نمود.

یک مصاحبه مفصل و خواندنی  شماره 336 ماهنامه صنایع پلاستیک با جناب آقای مهندس بیوک صحاف امین ریاست هیات مدیره ی انجمن ملی پلاستیک و انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن نیز صورت گرفته است که همه ی همراهان گرامی را به مطالعه ی آن دعوت می نماییم.

مصاحبه با ریاست دانشکده فرآیند پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران و یک گفتگو با آقای مهندس آرش سعیدی مدیر عامل شرکت GIT و نماینده ی شرکت BEIER چین از دیگر مطالب خواندنی این شماره هستند.

تازه ها از نوآوری های پلیمری، نشاسته ترموپلاستیک و مطلب خواندنی "کیفیت عالی با دست خالی " و .... از دیگر مطالب جالب و قابل توجه این شماره به شمار می روند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers