کسب دانش فنی ساخت کاتالیست تولید PET

کسب دانش فنی ساخت کاتالیست تولید PET

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

محققین مرکز پژوهشی مستقر در "دانشگاه صنعتی مالک اشتر" در اجرای یک پروژه ی طولانی با مدیریت "دکتر محمد سویزی"موفق به ساخت کاتالیزور مناسب برای تولید مواد PET شده اند.

این خبر چند روز قبل در برخی از سایت های عمومی و تخصصی منتشر شده و کامل ترین شکل آن در سایت خبری "پترون" که به یکی از پربیننده ترین و فعال ترین سایت های خبری در میان تشکل های موجود تبدیل گردیده (به رغم عمر کوتاهی که زمان انتشار آن سپری شده)، منتشر شده است. با این حال به دلیل سیاست جدید خبری این سایت، از آنجا که هر یک از خبرهای داخلی یا خارجی بایستی پس از تایید از سه نقطه گوناگون به شکلی کامل تر  و از جمله افزودن لینک های مهم به اصل خبرها، ارایه شود، در نتیجه خبر مربوط به ساخت این کاتالیست که توانست در "بیست و نهمین جشنواره خوارزمی" رتبه سوم پژوهش های بنیادی این جشنواره را کسب نماید (۱۷ اسفندماه ۹۴) به شکلی کامل تر در سایت جهانی "پلیمر مدیا" با انتشار تصویر سازنده این کاتالیست (دکتر محمد سویزی" و سایر لینک های مهم آن انتشار یافته است.

علاقمندان به مطالعه متن کامل خبر به زبان فارسی می توانند به "این لینک" در سایت خبری "پترون" مراجعه نمایند.

و خوانندگانی هم که علاقمند مطالعه ی متن کامل خبر به زبان انگلیسی هستند می توانند با مراجعه به "این لینک" متن مربوطه را همراه با اطلاعاتی در رابطه با مواد PET و لینک های مربوطه استخراج کنند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

سایت جهانی پلیمر مدیا شما را به بازدید از غرفه این سایت در

سالن 11 غرفه C182 نمایشگاه PLASt2018 دعوت می نماید.

 

____________________

 The Greates Media Partner of PIM is the Oldest and The Strongest World Publisher of Polymer Industry

Dr. Gupta Verlag

The Dr. Gupta-Verlag. Your center for topics related to polymers